Mums ir daudz vairāk iemeslu būt priecīgiem nekā bēdīgiem, jo mēs ticam uz Dievu, kurš ir teicis: "Es dzīvoju, un jums būs dzīvot!"
/Mārtiņš Luters/
Kontakti
Dievkalpojumi baznīcā:
svētdienās plkst. 12:00
Rīgas ielā 49/1
(mēnešā trešajā svētdienā ģimeņu dievkalpojums un sadraudzība)

Katra mēneša 2. un 4. svētdienā Dievkalpojuma laikā notiek svētdienas skola (izņemot vasaras periodu)

Mācītājs Guntars Žīgurs. Tel. 26133752;
epasts: guntars.zigurs@gmail.com
Pieņemšana pie mācītāja svētdienās pēc dievkalpojuma, par tikšanos citā laikā lūgums iepriekš zvanīt uz tel.26133752 un vienoties personīgi ar mācītāju.

www.salaspilsbaznica.lv
e-pasts: draudzeskanceleja@gmail.com
Aktualitātes ›› Lieliska iespēja bērniem bez maksas Salaspilī apmeklēt speciālistus!

Labdarības organizācija Ronald McDonald House Charities (RMHC) Latvija, kuras mērķis ir rūpēties par Latvijas bērnu veselību, sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem, dodas izbraukumos pa visu Latviju un nodrošina bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem tuvāk viņu mājām. Par šo programmu varat lasīt šeit - http://rmhc-latvia.lv/mobila-veselibas-aprupes-centra-programma/

Salaspils luterāņu draudze ir aicinājusi Mobilais veselības aprūpes centru uz Salaspili un uzņēmusies koordinēt šī pakalpojuma pieejamību arī Salaspilī novada bērniem.

Pirmajā reizē Salaspilī ir iespēja pierakstīties uz vizīti pie okulista un alergologa.

Tomēr RMHC Latvija mobilais doktorāts var nodrošināt arī citu bērnu ārstu oftalmologa, otolaringologa, pulmonologa, neirologa, endokrinologa, kardiologa, gastroenterologa, mikrologopēda un pediatra konsultācijas. Ja Salaspilī būs atsaucība, tad ceram šo iniciatīvu turpināt.

Pieraksti tiek veikti uz 2018. gada 21. martu, trešdienu, kad Salaspilī, pie baznīcas Rīgas iela 49/1, ieradīsies Ronald McDonald House Charities mobilais veselības aprūpes centrs ar moderni aprīkotiem ārstu kabinetiem.

Aicinām pieteikties no 12. marta līdz 17.martam uz vizīti no 9:00-17.00, zvanot pa tālr. 26134118 (Māra)

Pieņemamo pacientu daudzums ir ierobežots tāpēc lūdzu neatlieciet pieteikšanos.
Latvijas Evaņģēliski Luteriskā Baznīca